Sitede Arama Yapın:

Bu Sayfayı Sosyal Ağlarda Payşabilirsiniz:

Twitter Facebook Google+ Pinterest

The Team

Berrak Güngör

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra ulusal ve yerel basında muhabirlik ve editörlük yapan Berrak Güngör, okul yıllarında da gazetecilik konulu birçok konferans ve seminer düzenlemiş, ayrıca dergicilikle de uğraşmıştır. Berrak Güngör, şu anda Radyo Gerçek’te Günaydın Samsun programını sunuyor.

inceleyin

Leyla Ceren Koç

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Opera Anasanat Dalı’ndan mezun olduktan sonra 2013 yılından itibaren Samsun Devlet Opera ve Balesi’nde korist ve bir çok eser ve konserde de solist sanatçı olarak görev alan Leyla Ceren Koç, okul yıllarında da Anadolu Üniversitesi Radyosu, Radyo A’da Karanlıkta Caz ve Opera Sahnesi adlı programların yapımını ve sunumunu gerçekleştirmiştir.

inceleyin

Emre Pank

1987 yıldında Samsun’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesinde gazetecilik bölümünde okumakta. 5 yıl yerel bir televizyonda çalıştı. Muhabirlik, Sunuculuk ve programlar yapımcılığı yaptı. Uluslararası organizasyonlarda basın departmınında çalıştı.

inceleyin

Gülsüm Atik

1972 yılında Samsun’da doğdu. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Ankara’da Ulusal Basın Ajansı’nda başladığı gazetecilik mesleğinde 22 yılı doldurdu. TBMM muhabirliği, Başbakanlık muhabirliği ve ekonomi muhabirliği yaptığı Ankara’daki gazetecilik yaşamını, 2006 yılından bu yana Samsun’da devam ettiriyor. Sarı basın kartı sahibi olan Gülsüm Atik, Parlamento Muhabirliği Derneği […]

inceleyin

Yükleniyor