Sitede Arama Yapın:

Bu Sayfayı Sosyal Ağlarda Payşabilirsiniz:

Twitter Facebook Google+ Pinterest

Bizim Takım

Ömer Bingöl – Ercüment GÜL

ÖMER BİNGÖL Beden Eğitimi Öğretmeni, antrenör ve Spor yazarı. 11 Nisan 1979 Samsun Çarşamba ilçesi doğumlu. Samsun Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi mezunu. 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Spor Yüksekokulu bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Çarşamba Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği, Samsun İdmanyurdu Gençlik ve Spor Kulübünde Sportif Direktörlük yapmaya […]

inceleyin

Berrak Güngör

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra ulusal ve yerel basında muhabirlik ve editörlük yapan Berrak Güngör, okul yıllarında da gazetecilik konulu birçok konferans ve seminer düzenlemiş, ayrıca dergicilikle de uğraşmıştır. Berrak Güngör, şu anda Radyo Gerçek’te Günaydın Samsun programını sunuyor.

inceleyin

Zeynep Ozanemre

5 ocak 1994 tarihinde Tokat’ta doğdu. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 4. sınıf öğrencisi.

inceleyin

LEYLA CEREN KOÇ

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Opera Anasanat Dalı’ndan mezun olduktan sonra 2013 yılından itibaren Samsun Devlet Opera ve Balesi’nde korist ve bir çok eser ve konserde de solist sanatçı olarak görev alan Leyla Ceren Koç, okul yıllarında da Anadolu Üniversitesi Radyosu, Radyo A’da Karanlıkta Caz ve Opera Sahnesi adlı programların yapımını ve sunumunu gerçekleştirmiştir.

inceleyin