• Bertan Rona ile Duyuşlar

  04/07/2018  /  Bertan Rona

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/bertanrona

  Bertan Rona ile Duyuşlar… Müzik, Sanat, Edebiyat, Dil, Kültür ve Hayat üzerine duymak istediğiniz her şey bu programda. Bertan Rona ile duyuşlar her Çarşamba saat 22.00’de Samsun’un Gerçek Radyosunda.

  inceleyin
 • Günaydın Samsun

  02/07/2018  /  Berrak Güngör

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/gunaydinsamsun

  Günaydın Samsun…  Samsun’un ve Türkiye’nin nabzını tutan gazete başlıkları haftaiçi hergün saat 7.30’da, Berrak Güngör’ün sunumuyla Radyo Gerçek’te.

  inceleyin
 • Psikogerçek

  02/07/2018  /  Mehmet Çevik

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/psikogercek

  Ruhsal dünyada bir gezinti; sorular sorunlar çözülemeyenler, güncel olayların psikolojik yönleri. Uzm. Dr. Mehmet Çevik’le Psikogerçek her Perşembe 19.00’da Radyo Gerçek’te.

  inceleyin
 • Jazz Bulvarı

  01/07/2018  /  Leyla Ceren Koç

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/jazz-bulvar

  Gecenin ıssızlığı, Jazz ve Edebiyat dünyasının efsane isimleri ve büyülü tınıları ile dağılıyor. Renkli armoniler, unutulmaz sesler, tarihe iz bırakmış şairler ve yazarlar.  Artık hepsi, şehrin en gerçek frekansında… Leyla Ceren Koç ile ‘’Jazz Bulvarı‘’  her Pazar 23.00’de 93.5 Radyo Gerçek’te…

  inceleyin
 • AKŞAM HABERLERİ

  29/06/2018  /  Emre Pank

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/aksamhaberleri

  Akşam Haberlerinde Türkiye ve Dünya’da olup biten her şeyi hafta içi her gün saat 17.00’de Emre Pank’ın yorumuyla Radyo Gerçek’te takip edin.

  inceleyin
 • Maç Başlıyor

  29/06/2018  /  Ercüment Gül

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/macbasliyor

  Süper Lig ve TFF 1. Lig’de haftanın maçları… Futbol takımlarının son durumları Ve oynanacak karşılaşmaların sonuçlarının tahmini Spor yazarı, Ercüment Gül’le Maç Başlıyor  her Cuma saat 15.00’de Radyo Gerçek’te.

  inceleyin
 • Değişim Gençlerin Hamurunda Var

  28/06/2018  /  Oğuzhan Öztanır

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/degisim-genclerin-hamurunda-var

  Gençlik çalışanı Oğuzhan Öztanır’la ülkemizdeki gençlik çalışmaları ve gençlik sorunları her Perşembe saat 13.30’da Radyo Gerçek’te.

  inceleyin
 • Samsun Gol

  26/06/2018  /  Ömer Bingöl - Ercüment Gül

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/samsungol

  Samsunspor ve şehirde gerçekleşen spor müsabakalarının değerlendirildiği, canlı telefon bağlantılarıyla renklenen Samsun Gol her Salı Radyo Gerçek’te.

  inceleyin
 • Yolgezer

  26/06/2018  /  Leyla Ceren Koç

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/yolgezer

  Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sevenler, işte bu program tam sizlik! Leyla Ceren Koç’la Yolgezer Salı günü saat 15.00’de, Perşembe günü ise saat 20.00’de Samsun’un gerçek radyosunda.

  inceleyin
 • Kitap Kulübü

  22/06/2018  /  Leyla Ceren Koç

  https://soundcloud.com/radyogercek/sets/kitapkulubu

  Tüm zamanların en vazgeçilmez alışkanlığı adına … Bana yepyeni bir dünya lazım, baş ucumda, çantamda, çok uzağa gitmeden hemen şimdi…diyorsanız, kulak verin! İhtiyacınız olan şey şimdi radyonuzun diğer ucunda.. En yeni kitaplar eskimeyen klasikler, distopyalar, öyküler, birbirinden keyifli romanlar, şiirler, yazarlar, şairler.. Kitap Kulübü her hafta yepyeni kitap önerileriyle zamanınızı değerlendirmenin en keyifli yoluna eşlik […]

  inceleyin